slot-gacor

Çözümler

itepinnovation.com

OTONOM SİSTEMLER

İnsansız hava-deniz-kara araçları, robotik teknolojiler ile sistematik ve operasyonel alanda insansız projeler üzerinde çalışıyoruz. Endüstri ve güvenlik alanında giderek artan otonom sistem ihtiyacını görüyor ve geleceğe daha emin, daha güvenli adımlar atmak üzere inovasyonu da kullanarak yeni çözümler üretiyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/YESIL-MUTABAKAT-VE-YESIL-CEVRE-ICIN-DIJITAL-COZUMLER-1280x1280.jpg

YEŞİL MUTABAKAT VE YEŞİL ÇEVRE İÇİN DİJİTAL ÇÖZÜMLER

İklim krizi ile giderek artan çevre sorunları sebebiyle dünyanın gelmiş olduğu durumu görüyor, bu alanda dijital çözümler üreterek dünyamızı daha yeşil ve daha yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz. İklim değişikliğinin biyoçeşitlilik üzerindeki etkilerini en aza indirmek için araştırmalar yapıyor, yenilikçi çevre koruma yöntemleri geliştiriyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/AKILLI-SEHIR-COZUMLERI-1280x720.jpg

AKILLI ŞEHİR ÇÖZÜMLERİ

Toplumun enerji, ulaşım ve kamu hizmetlerini kullanımı konusunda bilgi iletişim teknolojilerini güvenli ve stratejik bakış açısıyla bir araya getirerek akıllı şehir çözümleri üretiyoruz. Çevre, emniyet ve güvenlik, iletişim mimarisi, ulaşım gibi alanlarda mühendislik çözümleri sunuyoruz. Şehirlerimizi daha yaşanabilir, imkanları daha ulaşılabilir hale getirmek için çalışıyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/Banner22.jpg

AR-GE, İNOVASYON VE AB KONSORSİYUM ORTAKLIĞI

İnovatif teknolojilerin geliştirilmesinin yanında AB projelerine ortaklık konularında çözümler üretiyoruz. İnovasyon ve Ar-Ge konularında her türlü AB ortaklık teklifinize açığız.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/ACIL-YARDIM-VE-AFET-DURUMLARINDA-TEKNOLOJIK-COZUMLER-1280x1067.jpg

ACİL YARDIM VE AFET DURUMLARINDA TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

Afet ve acil yardım durumlarında teknolojinin kullanılması çok önemli bir hale gelmiştir. Biz de afet ve acil yardım durumlarında en güncel teknolojiyi kullanıyor, can ve mal kayıplarını en aza indirecek çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda erken uyarı, haberleşme-bilgi akışı, modelleme, coğrafi bilgi, drone teknolojisi, mekanik dış iskelet, portatif haberleşme kuleleri gibi konularda teknolojik projeler üzerinde çalışıyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/YENILIKCI-TARIM-TEKNOLOJILERI-VE-DIJITALLESTIRILMESI.jpg

YENİLİKÇİ TARIM TEKNOLOJİLERİ VE DİJİTALLEŞTİRİLMESİ

Günümüzde tarım alanında artan teknoloji ihtiyacını görüyor ve bu alanda akıllı seralar başta olmak üzere akılcı çözümler ve teknolojiler üreterek tarımın dijitalleştirilmesi için çalışıyoruz. Özellikle kırsal alanlarda çiftçi dostu teknolojiler ile en az maliyetle en çok verimin alınacağı çözümleri buluyor, çiftçiler ve toprak ile buluşturuyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/Tasarim-ve-uretim.jpg

TASARIM, ÜRETİM VE ENTEGRASYON

AB projeleri kapsamında araştırma ve geliştirme alanında yenilikçi çözümler üreterek üretim ve tasarım alanında teknolojiyi hayata entegre etmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda AB projelerine ortaklık için tasarım ve üretim konusundaki fikirlerinize açığız. Beraber çalışmak için sizi bekliyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/UZAY-VE-GOZLEM-TEKNOLOJILERI-1280x1147.jpg

UZAY VE GÖZLEM TEKNOLOJİLERİ

Uzay konusunda çalışmalar yapmanın ve evreni keşfetmenin önemi artık her şeyden daha önemli hale gelmiştir. Bu alanda uzay ve gözlem teknolojileri geliştirmek için uzay araçları ve yardımcı ekipmanları konusunda mühendislik çalışmaları yürütüyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/SINIR-GUVENLIGI-TEKNOLOJIK-COZUMLERI.jpg

SINIR GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLERİ

Sınırlarda insansız güvenlik teknolojilerini ön plana çıkararak güvenlik tehditlerini en aza indirmek için kontrol unsurları, güvenli haberleşme, takip ve tanıma konularında akıllı teknolojik çözümler üretiyoruz. Operasyon bölgelerinde koordinasyon, coğrafi bilgi, müdahale ve karar alma gibi konularda en yeni teknolojilerin bir araya getirildiği çözümlerle sınır güvenliğini en iyi şekilde sağlayacak projeler üzerine çalışıyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/ENERJI-VERIMLILIGI.jpg

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

İklim krizine karşı önlemler ve daha yaşanabilir bir dünya için enerji alanında akıllı çözümler üreterek enerji verimliliği için çalışmalar yapıyoruz. Enerjiyi en verimli şekilde kullanarak daha az enerji ile en yüksek kalite ve en yüksek verim için özellikle yenilenebilir kaynaklar kullanılarak sağlanabilecek akıllı projeler üzerine çalışıyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/GUVENLI-ESNEK-ULASIM-1280x1147.jpg

GÜVENLİ ESNEK ULAŞIM

Ulaşımı daha kolay ve güvenilir hale getirmek için yaratıcı çözümler, yeni teknolojiler üretmek ve geliştirmek üzere yola çıkıyoruz. Haberleşme, bilgi teknolojileri gibi alanlarda hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor, ulaşımı en iyi haline getirmek için çalışıyoruz.

https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2022/03/AKILLI-MOBILITE-HIZMETLERI-1280x675.jpg

AKILLI MOBİLİTE HİZMETLERİ

Mobilite alanındaki gelişmeleri takip ederek, mobilite alanında daha anlaşılır çözümler üretiyoruz. Gerçek zamanlı olarak yol durumlarını değerlendirecek ve ulaşım altyapılarını yönetebilir hale getirecek akıllı teknolojileri mobilite ile bir araya getiriyoruz. Günlük hayatı kolaylaştıran ve zaman tasarrufu sağlayan mobilite hizmetlerini, akıllı teknolojiler ile bir araya getirerek hizmet kalitesini iyileştiriyor, araç ve yol uyumunu en iyi hale getirerek maliyetleri azaltıyoruz.

Diğer Ulaşım Bilgileri
Bize Ulaşın
https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png
itepinnovation@gmail.com
team@itepinnovation.com
Sosyal Medya
Sosyal Medyada Biz
Bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz!
itepinnovation.com
Bize Ulaşın
Diğer Ulaşım Bilgileri
Bize Ulaşın
https://itepinnovation.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png
umitkorkmam@itepinnovation.com
team@itepinnovation.com
Sosyal Medya
Sosyal Medyada Biz
Bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz!

Copyright by ITEP INNOVATION. Tüm Hakları Saklıdır.

Copyright by ITEP INNOVATION. Tüm Hakları Saklıdır.

TurkishEnglishGerman